THĂNG LONG AUDIO : Nơi hội tụ thương hiệu âm thanh chuyên nghiệp hàng đầu thế giới.

Amplifiers LINEA RESEARCH 44C

Mã SP: LINEA RESEARCH 44C | (0 đánh giá)
Thương hiệu: FAVO Audio | Cục Đẩy
 • Mô tả
  sản phẩm
 • Bình luận
  đánh giá
Liên hệ

SERIA 44C - MARZENIE INSTALATORA

4 wejścia i 4 wyjścia ze zintegrowanym DSP. Trzy modele od 6000 do 20000 watów.
NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O SERII 44M:
 • Cztery wejścia analogowe i AES3 oraz opcjonalnie matryca DanteTM. Cztery wzmacniacze z DSP.
 • Posiada wszystkie kluczowe cechy modelu 88C.
 • Posiada unikalną właściwość do generowania takiej samej mocy wyjściowej przy obciążeniu 2,4,8 Ohm.
 • Pracując w trybie bridge - parowane kanały dostarczają do 10000 Wattów przy 4 omach (zależne od modelu).
 • Podwójny zasilacz - niezależne dla wzmacniaczy i DSP. Energooszczędne tryby uśpienia.
 • Funkcja "wake on audio" - wzmacniacz obudzi się z trybu "standby", kiedy poczuje sygnał na wejściu.
Seria 44C została zaprojektowana do użycia w instalacjach.

Zapewnia unikalną kombinację ogromnej mocy dostarczanej przez długi czas, zaawansowanego przetwarzania DSP z możliwą kontrolą przez łącze Ethernet. Wzmacniacze tej serii mają moc od 1500 do 5000 watów na kanał (i 10000 w trybie bridge). Panel frontowy posiada pełne informacje o sygnale ale nie posiada możliwości sterowania przez osoby niepowołane.

Zasilacz zaprojektowany z ogromnym zapasem dostarczy pełną moc cały czas, przy obciążeniu do 2 Ohm i gęstym jednakowym sygnale na każdym kanale a to wszystko przy możliwie wysokiej efektywności (szczegóły w artykule)

Seria 44C jest milowym krokiem naprzód w technologii audio.

Seria 44C została zoptymalizowana do stosowania w instalacjach. Posiada zarówno doskonałą jakość dźwięku, ogromną moc i unikalny procesor DSP, ale także, poprzez swoje funkcje, ułatwia integrację z nowymi i starymi systemami audio. 44C to najbardziej zaawansowane, a jednocześnie łatwe i przemyślane, urządzenie tego typu na rynku. W swoich funkcjach i rozmiarze nie różni się niczym od serii 88C, z tym wyjątkiem, że zapewnia moce od 1500W do 5000W na każdy ze swoich czterech kanałów (i do 10000W na zmostkowaną parę). Nie mówimy tu o mocach "transient, peak, burst", a o czystej mocy RMS, dostarczanej przez wszystkie kanały na raz, pod równoległym obciążeniem, nawet na najgęstszym materiale audio. Z naszymi wzmacniaczami nie musisz się martwić o rozdzielanie mocy na kanały czy "Power sharing". Zostało to wielokrotnie potwierdzone w dziesiątkach instalacji i sytuacji LIVE na świecie oraz niezależnych testach (np. www.Production-Partner.de)

Możesz używać całości, za którą zapłaciłeś i to przez cały czas.

Jak to działa? Urządzenia Linea Research mogą to zrobić ponieważ 5 generacja wzmacniaczy klasy D została ponownie zaprojektowana w sposób najbardziej efektywny, z pominięciem zbędnych elementów generujących straty i szumy. Topologia i fizyczny układ elementów umożliwia sprawność wyższą o 7% do 10% od produktów konkurencji. Ta sprawność przekłada się bezpośrednio na wyższą moc przez dłuższy czas a nie generowanie ciepła, co ma zasadnicze znaczenie. To podejście, oprócz stabilnej pracy w najcięższych warunkach, dało także efekt w postaci nieskazitelnego dźwięku i odstępu od szumów na poziomie 113 dBA od analogowego wejścia do wyjścia po wzmacniaczu, a jest to osiągnięcie bez konkurencji (a przynajmniej nie znamy takich przykładów).

Nie musisz korzystać z zewnętrznego oprogramowania i eksportów plików.

Procesor 96kHz DSP zintegrowany ze wzmacniaczem, to w zasadzie szereg układów Sharc i ARM zaprogramowanych w całości przez zespół Linea Research. Efektem jest opracowanie unikalnych, nie występujących w innych urządzeniach, dostępnych krosowerów LIR (Linear Phase IIR) , które są tak proste w obsłudze, jak te, do których jesteście przyzwyczajeni, ale nie wpływają na fazę i mają mniejsze opóźnienie własne niż skomplikowane w zastosowaniu filtry FIR. Nie musisz korzystać z zewnętrznego oprogramowania i eksportów plików. Ustaw krosower i możesz natychmiast zweryfikować efekt działania filtra bez group delay! Unikalne są również algorytmy limiterów VX, które pozwalają na inne limitowanie w różnych sekcjach pasma w ramach jednego kanału, a także RMS limiter, szczytowy i zabezpieczający przed nadmiernym wychyleniem membrany.

Wygodna, przejrzysta obsługa.

Do komunikacji używamy portów Ethernet, które są niezależne od wejść i wyjść Dante, oraz aplikacji System Engineer na PC (MACowcy muszą skorzystać z VMWare lub Paralells). Panel frontowy informuje o wszystkich kluczowych informacjach takich jak stabilność systemu czy poziomy dźwięku, ale nie posiada przełączników aby uniemożliwić niewykwalifikowanej obsłudze popełnienie błędów. W pamięci urządzenia można zapisać szereg ustawień i tzw. scen "snapshot", które dobrze znamy z nowoczesnych konsolet miksujących. Snapshoty można zmieniać za pośrednictwem analogowego wyjścia i prostego przełącznika stykowego, a takie zadanie można powierzyć każdej, nawet niewykwalifikowanej, osobie.

Dedykowane, intuicyjne oprogramowanie System Engineer.

Praca z programem System Engineer jest intuicyjna a interfejs graficznie przejrzysty. Aplikacja posiada wiele wygodnych i oszczędzających czas funkcji związanych z zarządzaniem presetami, nakładaniem warstw MUTE, gainów, opóźnień i oczywiście EQ w całym systemie (nie tylko w ramach jednego wzmanicacza). Możliwa jest również kontrola, za pośrednictwem urządzeń zewnętrznych producentów, poprzez protokoły TCP/IP, RS232 i RS485.