THĂNG LONG AUDIO : Nơi hội tụ thương hiệu âm thanh chuyên nghiệp hàng đầu thế giới.

Amplifiers LINEA RESEARCH 88C

Mã SP: LINEA RESEARCH 88C | (0 đánh giá)
Thương hiệu: FAVO Audio | FAVO Audio
 • Thông số
  kỹ thuật
 • Mô tả
  sản phẩm
 • Bình luận
  đánh giá
Liên hệ

SERIA 88C - MARZENIE INSTALATORA

 
8 wejść i 8 wyjść. Optymalizacja mocy na kanał. Optymalny wybór w instalacjach wielokanałowych.
 
NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE O SERII 88C:
 • Osiem wejść analogowych/DanteTM (opcja) i osiem wzmacniaczy z DSP.
 • Posiada wszystkie kluczowe cechy modelu 44C.
 • Posiada unikalną właściwość do generowania takiej samej mocy wyjściowej przy obciążeniu 2,4,8 Ohm
 • Pracując w trybie bridge - parowane kanały dostarczają do 2500 Wattów przy 4 lub 5000 przy 8 Omach (zależne od modelu)
 • Podwójny zasilacz - niezależne dla wzmacniaczy i DSP. Energooszczędne tryby uśpienia.
 • Funkcja "wake on audio" - wzmacniacz obudzi się z trybu "standby", kiedy poczuje sygnał na wejściu.
 • Przedni panel z pełną indykacją lecz bez możliwości kontroli (kontrola w sieci za pośrednictwem PC)
 • Możliwość przełączania scen (snapshotów) za pomocą analogowego przełącznika (bez uruchamiania komputera)
Seria 88C została zoptymalizowana do stosowania w instalacjach.

Posiada zarówno doskonałą jakość dźwięku, ogromną moc i unikalny procesor DSP, ale także, poprzez swoje funkcje, ułatwia integrację z nowymi i starymi systemami audio. 88C to najbardziej zaawansowane, a jednocześnie łatwe i przemyślane, urządzenie tego typu na rynku. W swoich funkcjach i rozmiarze nie różni się niczym od serii 44C, z tym wyjątkiem, że zapewnia moce od 400W do 2500W na każdy ze swoich ośmiu kanałów (i do 5000W na zmostkowaną parę). Nie mówimy tu o mocach "transient, peak, burst", a o czystej mocy RMS, dostarczanej przez wszystkie kanały na raz, pod równoległym obciążeniem, nawet na najgęstszym materiale audio. Z naszymi wzmacniaczami nie musisz się martwić o rozdzielanie mocy na kanały czy "Power sharing". Zostało to wielokrotnie potwierdzone w dziesiątkach instalacji i sytuacji LIVE na świecie oraz niezależnych testach (np. www.Production-Partner.de)

Możesz używać całości, za którą zapłaciłeś i to przez cały czas.

Jak to działa? Urządzenia Linea Research mogą to zrobić ponieważ 5 generacja wzmacniaczy klasy D została ponownie zaprojektowana w sposób najbardziej efektywny, z pominięciem zbędnych elementów generujących straty i szumy. Topologia i fizyczny układ elementów umożliwia sprawność wyższą o 7% do 10% od produktów konkurencji. Ta sprawność przekłada się bezpośrednio na wyższą moc przez dłuższy czas a nie generowanie ciepła, co ma zasadnicze znaczenie. To podejście, oprócz stabilnej pracy w najcięższych warunkach, dało także efekt w postaci nieskazitelnego dźwięku i odstępu od szumów na poziomie 113 dBA od analogowego wejścia do wyjścia po wzmacniaczu, a jest to osiągnięcie bez konkurencji (a przynajmniej nie znamy przykładów).

Nie musisz korzystać z zewnętrznego oprogramowania i eksportów plików.

Procesor 96kHz DSP zintegrowany ze wzmacniaczem, to w zasadzie szereg układów Sharc i ARM zaprogramowanych w całości przez zespół Linea Research. Efektem jest opracowanie unikalnych, nie występujących w innych urządzeniach, dostępnych krosowerów LIR (Linear Phase IIR) , które są tak proste w obsłudze, jak te, do których jesteście przyzwyczajeni, ale nie wpływają na fazę i mają mniejsze opóźnienie własne niż skomplikowane w zastosowaniu filtry FIR. Nie musisz korzystać z zewnętrznego oprogramowania i eksportów plików. Ustaw krosower i możesz natychmiast zweryfikować efekt działania filtra bez group delay! Unikalne są również algorytmy limiterów VX, które pozwalają na inne limitowanie w różnych sekcjach pasma w ramach jednego kanału, a także RMS limiter, szczytowy i zabezpieczający przed nadmiernym wychyleniem membrany.

Wygodna, przejrzysta obsługa.

Do komunikacji używamy portów Ethernet, które są niezależne od wejść i wyjść Dante, oraz aplikacji System Engineer na PC (MACowcy muszą skorzystać z VMWare lub Paralells). Panel frontowy informuje o wszystkich kluczowych informacjach takich jak stabilność systemu czy poziomy dźwięku, ale nie posiada przełączników aby uniemożliwić niewykwalifikowanej obsłudze popełnienie błędów. W pamięci urządzenia można zapisać szereg ustawień i tzw. scen "snapshot", które dobrze znamy z nowoczesnych konsolet miksujących. Snapshoty można zmieniać za pośrednictwem analogowego wyjścia i prostego przełącznika stykowego, a takie zadanie można powierzyć każdej, nawet niewykwalifikowanej, osobie.

Dedykowane, intuicyjne oprogramowanie System Engineer.

Praca z programem System Engineer jest intuicyjna a interfejs graficznie przejrzysty. Aplikacja posiada wiele wygodnych i oszczędzających czas funkcji związanych z zarządzaniem presetami, nakładaniem warstw MUTE, gainów, opóźnień i oczywiście EQ w całym systemie (nie tylko w ramach jednego wzmanicacza). Możliwa jest również kontrola, za pośrednictwem urządzeń zewnętrznych producentów, poprzez protokoły TCP/IP, RS232 i RS485.

Thông số kỹ thuật

 • Dòng Sản Phẩm:
  Series LINEA RESEARCH
 • Loại sản phẩm:
  Amplifier - Đẩy